• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Пріоритети виховної роботи

У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей в навчальному закладі: слід зробити все, що допоможе дітям відновити відчуття безпеки; потрібно бути готовими до непростих запитань з боку школярів. Учні мають відчувати, що вчителі готові їх вислухати, допомогти проаналізувати відчуття та досвід.

Посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання передбачає використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв українського народу.

Важливим в питаннях профілактики дитячої жорстокості та насильства є:

  • створення безпечного середовища для дітей в навчальному закладі, спокійного мікроклімату в класному колективі;
  • допомога дітям відчути безпеку, подолати негативні емоції, налагодження діалогу з учнями;
  • посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання;
  • проведення належного сімейного виховання, відродження сімейних цінностей, підвищення ваги виховної функції сім’ї та підняття її авторитету, підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя.
Формування національної самосвідомості - головний чинник виховання громадянина країни (Петракова Н.М., методист МЦ)
Про стан виховної роботи у 2015 році
Про підсумки аналізу роботи навчальних закладів щодо організації методичного забезпечення реалізації проекту "Учнівське самоврядування" у 2016 році
Освітній проект "Виховний простір Харківщини"
Про стан виховної роботи у 2017 році
Про стан виховної роботи у 2018 році
Про підсумки аналізу виконання заходів із реалізації освітнього проекту "Виховний простір Харківщини" в закладах освіти району у 2017/2018 начальному році

Лист МОН від 23.08.2019 № 1/9-531 “Щодо ціннісно орієнтованої тематики проведення Першого уроку та навчання у 2019/2020 навчальному році”

Лист МОН від 27.06.2019 № 1/9-414 “Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”

Кiлькiсть переглядiв: 0