Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" , зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 за № 564/32016 набув чинності з 08.05.2018 та прийом дітей до закладу буде здійснюватися згідно з новим Порядком.

Лист-роз'яснення МОН "Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Територія обслуговування: наказ голови адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради від 03.10.2022 № 44 "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Шевченківського району на 2023/2024 навчальний рік

Територія обслуговування: наказ голови адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради від 21.11.2022 № 50 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної освіти Шевченківського району на 2023/2024 навчальний рік


Раді повідомити, що за допомогою "Порталу електронних сервісів міста Харкова" батьки можуть самостійно сформувати довідки, які необхідні для вступу до закладів загальної середньої освіти.
Щоб скористатися даним сервісом пропонуємо наступний алгоритм для отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи та довідки про склад сім'ї.

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти

Шановні батьки!
На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти (переглянути Інструкцію для батьків).
Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв. Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.
Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.
Згідно з пунктом 4 розділу І Порядку зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до Порядку, до якої додаються:
  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень.
Дата початку прийому документів для зарахування дитини до 1-го класу буде визначено наказом Департаменту освіти Харківської міської ради, про що буде повідомлено додатково.
Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та надати необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.
Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.
Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих категорій.
Кiлькiсть переглядiв: 0