• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

2018-04-05

Завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, хімії, географії, української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької) та російської мови та літератури, в яких взяли участь учні ХНВК № 45 «Академічна гімназія», ХГ № 47, ХСШ № 109, ХСШ № 132, ХЛ № 149 та ХГ № 169 (всього – 16 учнів).

15 учнів ЗЗСО району посіли призові місця:

Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології:

ІІ місце – Наумова Марія, Проценко Катерина, учениці Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце - Оганов Руслан, учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії:

І місце – Сидоренко Дар’я, учениця Харківського ліцею № 149 Харківської міської ради Харківської області

Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови:

ІІ місце – Кудінова Анастасія, учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області

Всеукраїнська учнівська олімпіада з німецької мови:

ІІІ місце – Нечитайло Ілля, учень Харківської гімназії № 169 Харківської міської ради Харківської області

Всеукраїнська учнівська олімпіада з французької мови:

ІІ місце – Подзолкова Вікторія, учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце –Дудіна Юлія, учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області

Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії:

ІІ місце – Матвеєв Артем, Максимов Володимир, Ващенко Ольга, Мазур Марина, учні Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Мартим’янов Ден, учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури:

ІІІ місце – Соловйова Анна, учениця Харківської гімназії № 169 Харківської міської ради Харківської області.

Диплом учасника – Чугунова Анастасія, учениця Харківської гімназії № 169 Харківської міської ради Харківської області.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з російської мови та літератури:

І місце – Ясинський Ян, учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців та їх наставників!

Бажаємо нових перемог !

Кiлькiсть переглядiв: 85