Науково-практичний семінар

2015-10-16

16 жовтня 2015 року на базі Харківської гімназії №169 відбувся науково-практичний семінар для заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи за темою: "Реалізація принципу наступності між початковою та основною школою".

Свистун С.В., завідувач методичного центру, ознайомила учасників заходу з планом роботи, з метою, завданнями та актуальністю зазначеною теми.

На засіданні були обговорені проблеми адаптації учнів при переході до основної школи; психологічний супровід дітей при переході до основної школи; інструментарії адаптаційного періоду в навчальній діяльності, як умова успішності учнів 5-х класів; педагогічні основи наступності виховної роботи: початкова школа – основна школа.

З особливостями медико-соціальної адаптації дітей при переході в основну школу ознайомив Даниленко Г.М., доктор медичних наук, професор ДУ "ІОЗДП НАМН України".

Під час семінару було презентовано досвід роботи педагогічного колективу Харківської гімназії №169 з питання адаптації учнів при переході до основної школи.

Фотозвіт

Кiлькiсть переглядiв: 0