Порядок залучення благодійних внесків

У роботі з благодійними внесками всі заклади освіти Шевченківського району, підпорядковані Управлінню освіти, керуються постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 (зі змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» та іншими чинними законодавчими документами.

Усіма питаннями щодо залучення та використання залучених коштів у закладі займаються батьки учнів. Працівники закладу попереджені про дотримання законодавчих документів з даного питання. Ні адміністрація, ні педагогічні працівники закладу не втручаються у діяльність батьківської громадськості, не примушують батьків здавати будь-які кошти.

Питання щодо надання закладу освіти благодійної допомоги може прийматися виключно батьками дитини за власною ініціативою та добровільно.

На сайті закладу освіти в розділі «Прозорість та інформативна відкритість навчального закладу» щомісячно розміщується інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги.

У разі необхідності батьки учнів можуть ще раз переглянути нормативні документи з питань благодійності на офіційному сайті закладу освіти. Крім того, на сайті закладу освіти розміщено пам’ятку батькам, які планують здійснити внески до закладу освіти, роз’яснення щодо інструментаріїв благодійності, реквізити розрахункового рахунку, на який можна перераховувати кошти.

Кiлькiсть переглядiв: 0