Шкільна бібліотека – центр інформаційного та культурного розвитку дитини.

Книга завжди була наймогутнішим засобом просвіти. Тому роль бібліотек у житті людства надзвичайно велика. Саме у шкільній бібліотеці дитина вперше знайомиться із самостійно прочитаною книгою, вчиться вибирати для себе одну найкращу з величезної кількості книжок, які її оточують. І школа, і вся система заходів позашкільної освіти починається з книжки. Книга – основне джерело інформації. Без бібліотек освіта та основна її складова – заклад загальної середньої освіти – не могли б забезпечити свої інформаційні потреби.

Бібліотека у школі — одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати єдину для школи державну програму на­ціональної освіти і виховання ді­тей, вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані освітнього проце­су школи і разом з педагогічним колективом.


Матеріали вебінару КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" щодо вибору закладами загальної середньої освіти підручників для учнів 3-х та 7-х класів та оформлення результатів вибору


Вибір підручників для учнів 7-х класів

Вибір підручників для учнів 3-х класів


Архів (замовлення підручників 2018-2019 роки):

Вибір підручників для учнів 2-х класів

Вибір підручників для учнів 6 та 11 класів

Здійснено додатковий вибір підручників для 5, 10 класів

Вибір підручників для учнів 1-х класів

Вибір підручників для учнів 5-х та 10-х класів

Вибір та замовлення підручників для учнів 5-х класів


Стратегія розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року "Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України"

Нормативно-правове забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

Наказ МОНУ від 22.08.2017 № 1228 "Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладі"

Національно-патріотичне виховання учнів ЗНЗ в умовах модернізаційних суспільних змін (рекомендаційний бібліографічний список)


Література на допомогу шкільному бібліотекарю

Електронний репозитарій підручників

Кiлькiсть переглядiв: 0